Тенис Тенис турнир за любители работещи в сферата на IT - Мъже 22-06-2019 11:00 НАЦИОНАЛЕН ОББ ТЕНИС ЦЕНТЪР София

Група 1 Стефан Шопов (МенторМейт) Димчо Събев (Сайтграун) Александър Нейчев Борислав Филипов (Хаос Груп) W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Стефан Шопов (МенторМейт)
6-1 6-1 6-0 3-0 3-0 (100%) 18-2 (90%) 1
image Димчо Събев (Сайтграун)
1-6 6-1 6-1 2-1 2-1 (67%) 13-8 (62%) 2
image Александър Нейчев
1-6 1-6 6-0 1-2 1-2 (33%) 8-12 (40%) 3
image Борислав Филипов (Хаос Груп)
0-6 1-6 0-6 0-3 0-3 (0%) 1-18 (5%) 4
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


Група 2 Slav Kunev Георги Терзиев (ЕПАМ България) Антон Фачиков Цветан Дончев W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Slav Kunev
6-3 6-7 6-3 2-1 2-1 (67%) 18-13 (58%) 2
image Георги Терзиев (ЕПАМ България)
3-6 1-6 1-6 0-3 0-3 (0%) 5-18 (22%) 4
image Антон Фачиков
7-6 6-1 2-6 2-1 2-1 (67%) 15-13 (54%) 3
image Цветан Дончев
3-6 6-1 6-2 2-1 2-1 (67%) 15-9 (63%) 1
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


Група 3 Камен Маздрашки (VMware) Красимир Димитров Христо Георгиев Александър Атанасов (Хаос Груп) W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Камен Маздрашки (VMware)
6-0 6-0 6-2 3-0 4-0 (100%) 24-2 (92%) 1
image Красимир Димитров
0-6 1-6 2-6 0-3 0-4 (0%) 3-24 (11%) 4
image Христо Георгиев
0-6 6-1 1-6 1-2 1-2 (33%) 7-13 (35%) 3
image Александър Атанасов (Хаос Груп)
2-6 6-2 6-1 2-1 2-1 (67%) 14-9 (61%) 2
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


Група 4 Мартин Цочев (Intracol Technologies) Vladimir Bosev (vlado) Стоян Цолев (ОКТО-7 ООД) Ивайло Тороманов W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Мартин Цочев (Intracol Technologies)
6-2 6-2 5-7 2-1 2-1 (67%) 17-11 (61%) 2
image Vladimir Bosev (vlado)
2-6 6-4 4-6 1-2 1-2 (33%) 12-16 (43%) 3
image Стоян Цолев (ОКТО-7 ООД)
2-6 4-6 5-7 0-3 0-3 (0%) 11-19 (37%) 4
image Ивайло Тороманов
7-5 6-4 7-5 3-0 3-0 (100%) 20-14 (59%) 1
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


Група 5 Пламен Иванов Слави Калов (MB Consulting) Николай Матанов Живко Георгиев W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Пламен Иванов
6-4 6-1 4-6 2-1 2-1 (67%) 16-11 (59%) 2
image Слави Калов (MB Consulting)
4-6 6-2 1-6 1-2 1-2 (33%) 11-14 (44%) 3
image Николай Матанов
1-6 2-6 2-6 0-3 0-3 (0%) 5-18 (22%) 4
image Живко Георгиев
6-4 6-1 6-2 3-0 3-0 (100%) 18-7 (72%) 1
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


Група 6 Янчо Димитров Борис Божинов (Хаос Груп) Захари Младенов (Sutherland) Радослав Габровски (Мелънтех АД) W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Янчо Димитров
6-1 6-4 6-3 3-0 3-0 (100%) 18-8 (69%) 1
image Борис Божинов (Хаос Груп)
1-6 4-6 4-6 0-3 0-3 (0%) 9-18 (33%) 4
image Захари Младенов (Sutherland)
4-6 6-4 6-4 2-1 2-1 (67%) 16-14 (53%) 2
image Радослав Габровски (Мелънтех АД)
3-6 6-4 4-6 1-2 1-2 (33%) 13-16 (45%) 3
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


Група 7 Вихрен Славчев Васил Димов Ради Марков Деян Миланов W-L Set W-L Game W-L Класиране
image Вихрен Славчев
5-7 1-6 6-0 1-2 1-2 (33%) 12-13 (48%) 3
image Васил Димов
7-5 2-6 6-0 2-1 2-1 (67%) 15-11 (58%) 2
image Ради Марков
6-1 6-2 6-3 3-0 3-0 (100%) 18-6 (75%) 1
image Деян Миланов
0-6 0-6 3-6 0-3 0-3 (0%) 3-18 (14%) 4
Кръг 1:
Кръг 2:
Кръг 3:


   

© 2019 Български национален тенис център ЕООД
https://reservation.bgtenniscenter.com

Онлайн резервационна система за тенис кортове